UWAGA! laughing

Ogłaszamy nabór do grupę TFC (treningu funkcjonowania codziennego).

Poszukujemy chętnych młodych mężczyzn 18+ (w spectrum, ale nie tylko), którzy borykają się z problemami społecznymi i chcą, w grupie pod okiem specjalisty, potrenować zwykłą codzienność.

Chcesz podziałać w gronie kumpli, z podobnymi problemami, którzy nie będą się wyśmiewać, że nie wiesz jak się zachować w danej sytuacji, że nie bardzo rozumiesz o co chodzi w tym świecie, że nie potrafisz nawiązać kontaktu z nieznajomym, albo nawiązać relacji z kobietami ? Chcesz porozmawiać o interesujących Cię tematach? Chcesz pomóc sobie „naprawić” co szwankuje?

W jaki sposób?

Po 1. Spotkania w gabinecie, aby w pełnej swobodzie móc porozmawiać o tematach trudnych, wstydliwych, ważnych z jakimi się borykają uczestnicy.

Po 2. Spotkania w miejscach publicznych typu pizzeria, pub, kino, poczta itp w zależności od potrzeb uczestników.

Wspólnie ustalicie gdzie chcecie pójść, jaki temat poruszyć, co poznać, przećwiczyć.

To Ty i koledzy będziecie pisać scenariusz Waszej terapii, a specjalista będzie czuwał i korygował, podpowiadał, wskazywał – będzie Waszym bezpiecznym zapleczem.

Pasuje Ci taka forma terapii?

Zgłoś się do nas. Jak uzbiera się grupa zaczniemy realizować Wasz plan na lepsze jutro. Zakładamy, że spotkania będą raz w miesiącu i potrwają ok 3 godzin. Koszt uczestnictwa 130 zł plus ewentualne koszty pizzy, napojów itp.

Jak uzbiera się min 6 osobowa grupa, koszty uczestnictwa ulegną zmniejszeniu do 100 zł.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 690-080-274 lub fundacja@otcbezgranic.pl, możesz też skontaktowac się przez fb @FundacjaOToChodzi.

Podczas zajęć uczestnicy ponoszą pełną odpowiedzialność za siebie i swoje czyny.

(ogłoszenie 21-02-2023)