NASI DARCZYŃCY

Jeżeli jesteś studentem pedagogiki, psychologii lub kierunków pokrewnych i chcesz nabrać praktycznego doświadczenia to zachęcamy do współpracy jako "Asystenta terapeuty".

Wymagamy zaangażowania, kreatywności, dostosowania się do grafiku zajęć, który jest z góry zaplanowany, współpracy z terapeutą.

Przez pierwszy rok współpracy będziesz wolontariuszem, jak współpraca się ułoży to są szanse na umowę zlecenie. Po uzyskaniu kwalifikacji możesz otrzymać swoją grupę terapeutyczną.

Prosimy o przysłanie CV i zaświadczenia o kierunku studiów na adres fundacja@otcbezgranic.pl w tytule wpisz "wolontariusz-asystent" – odezwiemy się.

Jeżeli masz ochotę popracować jako wolontariusz w innym charakterze, też miło nam bedzię Cię poznać. Prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

MOŻESZ RÓWNIEŻ POMÓC JAKO WOLONTARIUSZ

Jeżeli jesteś uczniem to zachęcamy Cię do wzięcia udziału jako "Partner"

Co to znaczy?

Bierzesz udział w zajęciach terapeutycznych dla dzieci/młodzieży jako ich neurotypowy partner-równolatek. Uczestniczysz we wszystkich zadaniach i dzięki Tobie Oni mogą dowiedzieć się, jak powinni się zachowywać. Twoja postawa jest dla Nich drogowskazem.

Jednakże nie każdy może zostać partnerem. Musisz odznaczać się szczególną osobowością. Poszukujemy ludzi otwartych, wyrozumiałych, empatycznych, elastycznych i gotowych zmienić swój tor myślenia.

Każdy zainteresowany przechodzi rozmowę kwalifikacyjną, następnie szkolenie. Nabiera doświadczenia, zawiązuje przyjaźnie, znajomości, doświadcza czegoś szczególnego bo jest dla nas Kimś szczególnym.

Pomyśl, czy chciałbyś spróbować, wypełnij ankietę i prześlij ją na adres fundacja@otcbezgranic.pl w tytule wpisz "wolontariusz-partner" – odezwiemy się.

Jeżeli i Ty chciałbyś pomóc, to gorąco zachęcamy.

Można to zrobić w różny sposób. Chętnie przyjmiemy materiały biurowe, materiały do terapii dla dzieci, drobne fanty na nagrody w terapii behawioralnej, książki, jakieś smakołyki, którymi poczęstujemy podczas różnych spotkań i inne fajne rzeczy, które mogą się przydać.

Można też wesprzeć Fundację datkiem wpłacając "darowiznę na cele statutowe" Fundacji na konto w mBank nr 93 1140 2004 0000 3502 7712 4049

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc, za którą z góry w imieniu wszystkich podopiecznych i korzystających z dobrodziejstw Fundacji, DZIĘKUJEMY :-)

Fundacja O To Chodzi Edukacja Bez Granic

siedziba:

ul. Zygmunta Augusta 20, 85-082 Bydgoszcz

wejście i parking od ul. Warszawskiej

NIP: 5542936522, REGON 363911766, KRS 0000602773

Tel. 690 080 274 e-mail: fundacja@otcbezgranic.pl

Konto Bankowe

mBank                93 1140 2004 0000 3502 7712 4049

Fundacja O To Chodzi Edukacja Bez Granic

Kontakt z Konsultantem

Zadzwoń Do Nas

Lub napisz
na nasz adres fundacja@otcbezgranic.pl

Przekaż darowiznę i pomóż dzieciom!!!

KRS   0000602773